Форум міста Луцьк

Форум міста Луцьк



ПошукПошук   Користувачі   Реєстрація   Вхід
Сьогодні: 22.06.2026 - 23:25:29
Сторінки:  1  

Розвал після ремонту

ПовідомленняАвтор

Після заміни передніх амортизаторів помітив, що кермо стало стояти трохи криво, хоча машина їде ніби нормально. На швидкості теж з’явилось відчуття, що авто не так впевнено тримає дорогу. Це вже точно треба робити розвал чи може ще щось бути?




рэна

Користувач


Статистика:
Повідомлень: 962
Реєстрація: 31.10.2009
11.06.26 - 21:00:15 Повідомлення # 1
RE: Розвал після ремонту

Після будь-яких робіт по підвісці розвал-сходження бажано робити обов’язково. Навіть якщо здається, що все нормально, кути можуть бути збиті буквально на кілька значень, а це вже впливає і на керованість, і на знос гуми. Особливо якщо після ремонту кермо стало нерівно — це вже явний сигнал.




Shotmasterz

Користувач


Статистика:
Повідомлень: 8
Реєстрація: 16.09.2009
11.06.26 - 21:44:52 Повідомлення # 2
RE: Розвал після ремонту

У мене після заміни стійок теж було схоже відчуття. Спочатку думав “ще прикатається”, але потім помітив, що авто почало трохи плавати на трасі. У підсумку поїхав на перевірку та розвал-сходження через https://vrs.kyiv.ua/services/hodova-avto/rozval-shodzhennya/. Після налаштування кермо стало рівно, а поведінка машини реально змінилась у кращий бік.

Подякували: Leorick, Moro, Ванина мама, SmiloFF, vicfrommogilev


NRWibininyTor

Користувач


Статистика:
Повідомлень: 8
Реєстрація: 28.02.2009
11.06.26 - 22:01:33 Повідомлення # 3
RE: Розвал після ремонту
Тема: Універсальна відеостудія для різних форматів : Попередня тема
Сторінки:  1  

Адміністратор заборонив відповідати гостям на повідомлення! Для реєстрації пройдіть за посиланням: зареєструватися


Учасники

Running on: phpBB 8.0.0